Klub Biznesu

Klub Biznesu

Przy Fundacji Rozwoju Kultury we Wrocławiu działa Klub Biznesu.


Celem Klubu jest:


a) Wspieranie osiągania celów Fundacji Rozwoju, w tym wspieranie głównego projektu pt. „Wrocław – Stolica Muzyki”

b) Współpraca z krajowymi i zagranicznymi instytucjami, organizacjami i placówkami kulturalnymi oraz osobami fizycznymi w zakresie objętym celami Fundacji, a także z mediami elektronicznymi i prasą wykazującymi zainteresowanie celami Fundacji.

c) Umacnianie wśród Członków Klubu zasady wzajemnej pomocy,

d) Tworzenie forum dla dyskusji nad sprawami społeczno-kulturalnymi,

e) Promowanie kultury wrocławskiej,

f) Krzewienie wśród ludzi idei bezinteresownej pracy na rzecz społeczeństwa,

g) Inicjowanie i wspieranie działalności naukowej, naukowo badawczej i oświatowej, działalności kulturalnej i artystycznej, w tym także renowacji zabytków i adaptacji obiektów na działalność kulturalną

h) Inicjowanie i wspieranie lokalnych inicjatyw społecznych w dziedzinie kultury,

i) Wspieranie wybranych działań kulturalnych we Wrocławiu,

j) Promowanie partnerstwa w biznesie,

k) Umacnianie prestiżu prowadzenia działalności gospodarczej we Wrocławiu,

l) Pozyskiwanie zasobów materialnych w celu wspierania działalności Fundacji,

Klub zrzesza Członków, zwanych Partnerami Fundacji


Członkiem Klubu – Partnerem Fundacji może zostać prowadząca działalność gospodarczą osoba fizyczna lub prawna, która zapoznała się ze Statutem Fundacji, akceptuje Regulamin Klubu, oraz deklaruje regularne wsparcie materialne i organizacyjne określone w Regulaminie Klubu dla działalności statutowej Fundacji i regulaminowej Klubu. Akces wstąpienia do Klubu Biznesu można zgłaszać do Fundacji telefonicznie lub poczta e-mail albo przez rekomendację Partnera Fundacji.

PARTNERZY KLUBU BIZNESU


Mi-Studio to firma, która już od 2003 roku doradza i pomaga przedsiębiorcom z całej Polski. Mi-Studio budują specjaliści dziedziny ekonomi i finansów, PR-u i marketingu oraz prawa.

E-Mail: biuro@mi-studio.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: www.mi-studio.com

Restauracja Letnia to niepowtarzalne miejsce we Wrocławiu dzięki atrakcyjnemu położeniu na terenie ZOO. Restauracja organizuje bankiety, wesele, pikniki, imprezy okolicznościowe, wieczory wigilijne i bale karnawałowe. „Letnia” to także oryginalne miejsce na organizację różnego rodzaju eventów. M.in. koncertów symfonicznych, recitali, konferencji i szkoleń, akcji promocyjnych, charytatywnych oraz turniejów.

E-Mail: imprezy@letnia.com | Tel: +48 691 704 119 | WWW: Letnia.com

ViralMedia to agencja interaktywna, której specjalizacją jest tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. Firma od wielu lat z sukcesem zajmuje się pozycjonowaniem wielu firm w Polsce, a nawet za granicą. Spośród oferowanych usług wymienić można również prowadzenie kampanii Google Adwords, pozycjonowanie lokalne, a także audyty SEO.

E-Mail: agencja.viralmedia@gmail.com | Tel: +48 607 410 420 | WWW: https://www.pozycjonowanie-stron.net.pl/

Lody Carte d’Or to oryginalne i doskonałe połączenia smaków.Wysokiej jakości dodatki sprawiają, że lody Carte D’Or spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Zaskakujące kompozycje smakowe to gwarancja niezwykłej przyjemności z każdą łyżeczką i prawdziwej rozkoszy dla podniebienia. Oryginalny kształt rozetek podkreśla wyjątkowy charakter lodów, którym naprawdę trudno się oprzeć.

Froneri – nowa, dynamiczna, globalna spółka joint-venture w segmencie lodów i mrożonek. W październiku 2016 roku Nestlé i R&R z powodzeniem wprowadziły na rynek nową firmę joint-venture w sektorze lodów i mrożonek tworząc markę Froneri.  Froneri buduje swoją pozycję, opierając się na doświadczeniu w branży i biznesie gwarantowanym przez Nestlé i R&R.

 

Regulamin Klubu Biznesu

Umowa członkowska Klubu biznesu